| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Penny mělo jeden čas moc prima sbírání bodíčků na jakousi prodejnu, dal se tam sehnat nákupní vozík, pokladna, prodejní pult, zboží (= zmenšené krabičky skutečných obalů). Jenže ta akce trvala moc krátce a málokdo měl šanci nabírat dost bodů. Mně se to moc líbilo, bylo to poučné a didaktické zároveň, akorát to byla jednorázovka, co už se pak nikdy neopakovala. Škoda, protože Albert má akce na Lego opakovaně a vždycky má velký úspěch.

Já jsem teda kromě gamblerství jezdila ještě na dohodu kontrolovat supermarkety jako Mystery Shopper. Dělali jsme hlavně Billu a Penny, občas i něco jiného, třeba McDonalda (ti mě naštvali, protože jsme měli upozorňovat na nedostatky, já napsala, že mají špinavou zeď na chodbě u WC a měli by ji vybílit, načež oni odpověděli, že to v tom případě není jejich WC. Absolutně nesnesli kritiku, i když byla oprávněná. Tím u mě teda hodně klesli, frajeři jedni americký). Akční rádius jsem měla po cca třetině Čech, běžně jsem jezdila i 100-150 km od domova. Bylo to docela zajímavé. Jeden čas jsme dělali i banky, hlavně Českou spořitelnu a Komerčku. Tyhle kontroly mě bavily moc, hlavně to, že při odhalení bych skončila. Já hrála takovýho blbce, že jsem vždycky prošla až do finále :-). Pamatuju, jak jsem se v České Spořitelně v posledním kole sama přiznala, načež paní vykulila oči a řekla, že jsem ten den už pátá :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.