| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nakoukla jsem sem v přestávce a jsem překvapená kolik je tu odpovědí.Nevím přesně,jak tady funguje vkládání příspěvků.Snad se to zobrazí jak potřebuju.
K policii,volala jsem jednou.Fyzicky mě napadl výjimečně,to si dal pozor.Mužou ho vykázat na 24 hodin, výjimečně až na 30 dnů.To by ani tak moc času neposkytlo.A opravdu ,jak teď skončila smlouva,tam nepatří m.Budu asi potřebovat i právník a.Jestli seženu někoho za málo peněz. Už žádost o rozvod mě stálá 2 tis.Ale bydlení je hlavní.
Na toho pana Sedláčka jsem koukla, děkuju.Vypadá to opravdu hodně dobře.Problém je s osobou,která je ochotná vám takto podepsat nájemní smlouvu.To už jsem problémová.Bytú je u nás hrozně málo.Navíc předražené.Musím promyslet,jestli to vůbec majiteli navrhnout.
Ta mimořádná pomoci je vázaná na hmotnou nouzi.To nejsem.Máme málo,ale vlastně dost.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.