| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já právě nevím jak na to a nechtěla jsem být konkrétní
holka je na pohled opravdu silná, tuk se jí ukládá hlavně na břiše to má opravdu veliké, na stehnech a prsou má již strije, měří 151 a má určitě více než 55 kg, zatím nemenstruuje, není nijak morbidně obézní, ale prostě jí každý rok přibude pár kilo navíc a začínáme se točit v kruhu, a to před koronou závodně tancovala a ani trénink 3X týdně nestačil, manžel ji neustále okřikuje - jemu prý nejvíc vadí, že jak je silnější tak je líná nic se jí nechce, nedá si ode mne vysvětlit, že to taky s tím nemusí souviset, že je na prahu puberty a že kolo s tatínkem jí prostě netáhne, ale on si představuje, že bude lítat od ráda do večera a na jídlo si vzpomene sotva u večeře jako to bylo za nás, když jsme byli děti
problém je v jídle, když vidím její kamarádky, které u nás jí jak zobají. Ona běžně 3 chleby k snídani nebo 4 volská oka apod. Hlavně má některé nezdravé návyky, plácá páté přes deváté a často jí bolí břicho, trpí nadýmáním, nočním bolením apod. to nás trápí nejvíc, že je jí blbě. Já jsem jako dítě taky plácala - milovala jsem zavináče zajedené jahodovým jogurtem, ale nikdy mi nic nebylo.
např. dnes ráno - dala si musli s mlékem a hned na to hodlala sníst tuňáka v olivovém oleji, zarazila jsem jí to, vysvětlila a myslela jsem, že to chápe, ale hned po obědě (měla kuře s rýží) jsem šla běhat tak si slečna udělala to musli znovu, zasypala to grankem a moučkovým cukrem ~e~ když to zbodla přišel táta a ona ho vítá slovy "bolí mě břicho", chlapovi hned došlo proč a navíc kuchyň vypadá jako by se v ní živil někdo kdo vylezl z hladomorny - to granko a cukr všude rozsypané. My to prostě nezvládáme a ona nemá stopku.
Snažím se některé věci doma vůbec nemít, nyní uvažuju, že zruším i to Granko, ale zamykat cukr opravdu nebudu

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.