Záleží na tom, co vaříš, jak vaříš a pro koho. Je rozdíl dospělý a dítě. Stejně tak nákupy. Pro sebe utratím 200,-/týden (nejím maso), ale děti chtějí řízek, hamburger, limonády, sušenky, sladkosti, jiný jogurt než obyčejný bílý, to mi pak jeden nákup vyskočí na 1000,- raz dva
![~7~](/g/s/36.gif)
Týdně je to strašně nepřehledné. Já třeba drogerii a kosmetiku nekupuji každý měsíc, natož týdně. Kupuji vše ve velkých baleních, takže to je třeba 3x za rok, ale větší částka.