| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Syn má nejspíš o dost lepší středeční matematiku než čtvrteční. Ale myslím že to bylo tím, že ve středu se opravdu hodně soustředil, kontroloval, atd... když pak večer zjistil že má dobrý výsledek, tak už podle mě ten čtvrtek měl trochu na háku. Jinak je ale zajímavé, jak popisujete, že měly dcery nervy a že napsaly hůř než doma... slýchám to často. U nás tedy  přesně naopak, naostro to vypadá že dal o pět až deset bodů víc než doma. Podle mě doma byl prostě líný si to po sobě pořádně zkontrolovat a měl hodně chyb z nepozornosti, vyhecoval se, až teprv teď když o něco šlo. Nervy neměl, nebo jsem teda nic nepozorovala. A taky je teda otázka, jak dobře si pamatuje, co tam vyplnil...
A otázka jestli to bylo těžší než loňské roky - myslím že ne, ale je fakt, že jsem to nepočítala, jen jsem si to prohlédla. Mně ty matematické CERMATy přijdou že se obtížnost od r 2017 zvyšovala do 2019, ty 2019 mi přišly těžké a zase ten loňský poměrně lehčí, oproti 2019. Tohle mi přišlo tak srovnatelné jak ten loňský, prostě standard, bez záludností.
Češtinu vůbec netuším, tam nějak nebyla zatím vůle se do toho ponořit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.