| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, seřezala jsem 12-letý dítě. Ve vzteku, latí. Když mi madam přitáhla asi v půl druhý v noci kdovíodkud a měl dojem, že ji budu vítat se slavobránou, jak je děsně dospělá, in a vůbec super. Protože jsem nechtěla, aby si zkazila život a někdy ve 12,5 roce z přemíry bujnosti nepřišla do jiného stavu. Protože tím bych nechala zkazit nejen život dítěti, ale podělala bych ho i sobě, protože bych se ke všem starostem, které jsem měla, musela starat ještě i to to malý dítě. A ono to zabralo. Když nezabraly domluvy, psycholog a moderní metody, sáhla jsem k těm poněkud zastaralým, leč účinným. Je mi jasný, že útlocitný dámy mi tady doporučí, že jsem surovec, že jsem zfackovala dítě (ono stačilo, když po nocích kšeftovali s drogama a kradenejma věcma, k čemuž si brali tahle telata pod 15 let, protože ta byla podle zákona nepotrestatelná) a že mě klidně pošlou do řiti nebo do severní Koreje. Až budete mít doma děti s bouřlivou pubertou, tak je hlavně vezměte na přednášku k psychológovi (kterej - pokud bude dostatečně moderní a in - tak vám vysvětlí, že jste nemoderní blbec a ať se mládí vydovádí, že. Protože on pak následky jejich činů neponese, na rozdíl do vás). A pokud vaše dítko při tom blbnutí sklouzne k drogám, tak se furt ubezpečujte, že je to dobrý, protože voni přece jen trochu experimentujou a musejí vyzkoušet kdejakou pitomost a že to mají pod kontrolou, že. Nám teda neskutečně pomohli policajti, chlapi přibližně v našem věku. Měli doma podobně starý děti a nechtěli, aby se tu rozšířila drogová scéna. Někde chytli informaci, že se tu dealujou drogy. Tak si podávali ta děcka jednoho po druhém, ohlásili to ve škole a vyšetřovalo se to. Nakonec se přišlo na to, že dcery spolužačka je fetka a drogová dealerka, ta teda vyletěla ze střední školy na to tata. Další kluk, taky feťák, skončil na odvykačce na Červeňáku, kde se léčili drogově závislí, nevyučil se a dost kradl, takže to vzal i přes kriminál a kde skončil, ví Pámbu. Zbytek rozprášili včas. Takže až bude mít Vaše dítě podobně bouřlivou pubertu, tak ho proboha nemlaťte, protože co kdyby z toho mělo náhodou ujímání a trauma na celej život, že. U nás naštěstí měli rozum jak policajti, tak škola, vzorně spolupracovali všichni rodiče, děcka se podařilo včas zastrašit, a kromě těch dvou, co už v tom bohužel i v tomto nízkém věku jeli naplno, se ta ostatní děcka podařilo uchránit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.