| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hezký téma a málem jsem ho prošvihla.

JJ.. 3 x :-D

z toho dva souběžně a myslím, že jsem zvolila dobře, ale někdy si říkám.. že Pišta Hufnágl.. Bůh ví, co by bylo. Nebudu se rouhat, žiju hezký život s jedním z těch dvou.

Ale ten třetí je zajímavý dosud...

Potkávala jsem ho. Náhodně. Neuvěřitelné oči... pomalu jsem se přerazila přes vlastní nohy.. jak jsme se ohlíželi a on sejmul babi s košíkem a pak koktal u pokladny.. tohle se stalo x krát.. pořád jsme se nějak náhodně potkávali a pořád jsme byli jak v hypnóze...

pak jsem se objednala na cvičení. Telefonicky..

Bylo mi už kolem 40, ale ani předtím jsem nebyla žádná modelka...

Tam ON... Profesinál. .. poměrně pohoda, zimomravky.. jsem asi utajila úspěšně. a vím, že on taky. Do toho je od jisté doby on mým klientem. A pořád to tam z mé strany je. Z jeho si myslím, že taky, no nebudu namistrovaná :D. Já to vím, že to tam JE. Ale to není muž snů. To je ta chemie, hormonální záležitost a teď už i jistá nedostupnost a nemožnost. Ale už to není tak divoké. Tenkrát to bylo dost pocitově divoké.

S mužem snů číslo 1 žiju. Máme moc hezké partnerství. Jen to podlamování kolen se vlastně stalo po jisté době, kdy byl poměrně dlouho mým kamarádem. Najednou jsem se prostě zamilovala až na půdu do někoho, kdo se mi líbil, ale do koho jsem se zamilovat nemohla a nechtěla... všechno špatně, mnoho logických a zodpovědných důvodů proti.

Tak jsem to nepustila. Ale mezitím se zamiloval on.. a to už jsem nedala.

Ne, nejsem žádná oběť, jen to nebylo dobré časově, nastavením ani správné, ale MILUJU HO DODNES. Jen to podlamování kolen už není z těch důvodů co předtím :-D. Ale jsem s ním pořád moc ráda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.