| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když letos přišel Šebrov, tak jsem si říkala, co je to za super kšeft, a odkud bere sazenice. Protože je zřejmě někde koupí levně ve velkém, přesadí do vlastních květináčů a začerstva neprokořeněné posílají. Sype se to všude, je to zbytečné dvojí přesazování.

Lilky měly taky pár mšic, postříkala jsem je. Totéž papriky, ty jich měly nejvíc, na ty lilky to zřejmě přelezlo (ale loni na nich taky přišly mšice). Rajče jsem od nich vzala jen jedno – taky roubované, aby to začalo plodit dřív. Měla jsem ho vzít jinde levněji, ale už jsem měla odeslanou objednávku a nechtěla jsem to komplikovat. Pokud se nepochlapím a nenaučím se ty lilky roubovat sama, budu od nich objednávat dál. Kdybych věděla, kde je berou, tak by mě to ani nenapadlo... U nás prodávají ledacos roubovaného, ale zrovna tyhle lilky ne. Dorazily zkroucené až hrůza a všechno bylo namrskáno naležato na sebe v několika vrstvách, takže se z toho ty sazenice cca týden vzpamatovávaly, než bylo jasné, kde mají nahoře a kde dole.

Berberis trio jsem sledovala, ale nakonec jsem ho nekoupila, je dost drahý a krásný taky není. Funkční a krásné jsou Lechuza, funkční a nekrásné Autopot a nakonec jsem dokoupila jen květináče od Autopotu (bez podmisek se "splachovacím" mechanismem a dalších fíčurek – funguje to jen na vodorovné ploše, což nemám, ale tvar květináčů mi naprosto vyhovuje). Kombinuju to s kapkovou závlahou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.