| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Zkouším si představit, jak v situaci, kdy na mě naléhá chlap, se kterým se nechci vyspat, jak se pak jdu v klidu svléct a sprchovat. To je naprosto absurdní. V takové situaci bych se nesvlékla a spala oblečená, pokud by už dal pokoj. Pokud bych to vyhodnotila jako riziko, přílišné vnucování, tak bych šla pro kámošku, že tady nebudu a že jdeme pryč."

Mariko, přesně, já bych v té situaci do sprchy nevlezla, tím spíš, že prý nešla zamknout.

Já taky zažila kluka, který, po asi 5 minutách pokecu v jeho pokoji na kolejích, zamknul dveře a začal mít blbé řeči. No a já v ten moment stála u dveří a jedné, co jsem mu řekla bylo - otevři ty dveře nebo začnu křičet. Strašně jsem se bála, taky jsem měla blbý pocit, že možná fakt budu muset začít křičet, ale bylo mi jasné, že když křičet nezačnu, tak to může být jen horší. On ještě chvíli vedl blbé řeči a já opakovala - otevři ty dveře.... až je odemknul a já odešla. Už jsem ho pak ani nezdravila a nechodila tím úsekem chodby, nic.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.