| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"a není to taky o tom, kolik se tomu věnuje pozornosti?
Ty s tím jdeš třeba k doktorovi, někdo si řekne, že je to banalita"

Ano, přesně o tom to přece je. Třeba pro otce mých dětí byly banality zánět průdušek, salmonela, lupénka apod., vozit dítě bez dětské autosedačky se zábavnou "rebelkou" za volantem (chovala se jako blázen a za pár let zabila autem 2 lidi, t.č. je kvůli tomu ve vězení)... Jeden čas vracel dceru po víkendu POKAŽDÉ se zánětem průdušek.

Jednou jsem tedy zánětu průdušek nevěnovala pozornost ani já, protože když přivezl dceru se salmonelou, byl to takový blázinec, že mi teplota s podezřelým kašlem u druhé nějak unikly. Naštěstí jsem musela k dr. s oběma, protože druhou neměl kdo hlídat, tak si dr. všimla.

Z banalit je trvale poškozené zdraví a spuštěné autoimunitní onemocnění.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.