| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dovolím si přidat naši zkušenost. Dcera je sice mladší, ale situace podobná. Nechávali jsem ji být, jak tu někteří radí. Když si za námi nechodila povídat a byla spíš zalezlá v pokoji, říkali jsme si, že to snad časem přejde a zase o nás a o popovídání bude mít zájem. Až jsem jednou zjistili, že je dcera pořezaná a že to neudělala zdaleka jednou. Rozjel se kolotoč s odbornou pomocí a závěr je ten, že když nechce chodit za námi, chodíme my za ní. Posedím, poptám se, na co se dívá, o čem to je, na kamarádky ve škole, jak dopadla ve škole (nemyslím tím známky), snažím se ptát na její svět, ne na můj. Takže jsem se začala zajímat aspoň trochu i o nějakého toho youtubera, abych byla aspoň trochu v obraze a abychom mely další téma. Opravdu hledám, co je její téma, ne moje. Setkalo se to s úspěchem, ušly jsem spolu velký kus cesty, ale stále je na čem pracovat. Je taky moc fajn si občas někam vyjet -třeba aby si koupila něco málo na sebe.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.