| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já se monam nedivím, kolem mě se matky předhánějí kdo bude mít originálnější a dražší a kolikpočetnou oslavu a vysvětlit potom dítěti, že jako jo Jaruška měla 10 kamarádů a šlo se do pizzerie a Baruška to měla pro 8 v jumparéně, a u Věrušky maminka všem připravila chaloupku z perníku a zdobilo se celé odpoledne u Marušky zase spali všichni ve stanu, ale že já odmítám …
tj. hodně dopředu máme vždy domluvený počet lidí, 5 byl u nás max. a při diskotéce málem zbourali patro. U menších je to snadné tam je zábavy až až ale u předpuberťáků je to horší.
Letos jsem na to vyzrála a koupila všem bílý sádrový srdíčko jako květináč, barevný popisovače, holky si vytvořily samy a pak se sázely kaktusy. Mělo to obří úspěch a ještě jsem nemusela chystat balíčky, když domů dostaly ten kaktus ~z~
tedy předem stanovit rozumný počet pozvaných, na spaní je u nás max. jeden, jednou jsem povolila dvě a už nikdy více, domluvit se na pohoštění, klidně si říci "co mají donést hosté" a přiznávám, že nejhorší je nápad, co se bude dělat, kdyby zábava vázla
kouknout klidně po okolí po příhodných prostorách, u nás je třeba ve vedlejší obci dětská herna na pronájem k těmto účelům. Je to časově náročnější, ale zase prostě nedělají ten bordel doma ~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.