| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale jiný názor přece nemusí vadit. Ani u politiky ani u Covidu?!

Kdyby se to bralo tolerantně, jako každého osobní věc (a ne jako něco spásnosného pro všechny apod.), tak se o tom dá diskutovat jako o čemkoliv jiném.

Otázka je, když se názory hodně rozcházejí a všechny argumenty pro a proti byly vyřčeny, jestli pak někdy není lepší bavit se pro změnu o něčem jiném, nehrotit to zbytečně.

Ale tím nemyslím vyhývat se diskusi, otevřené debatě.

Mám dojem, že sem v poslední době přišlo to, co jsem předtím znala už např. z Německa (kde jsem dříve delší dobu žila) - taková ta mylná představa, že se musíme všichni shodnout a když ne, nebavíme se, "ochlazují se vztahy" atd. Tendence k glajšaltování a vylučování těch s jiným názorem z vlastního okruhu...
To dřív v ČR nebylo tak silné, dle mého vnímání, klidně se spolu bavili lidi různých názorů, alespoň do nějaké míry. Teď to sem přišlo odjinud, jako o jiné "trendy"...

Což mi přijde škoda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.