Tak dá se čekat, že covid zasáhne víc děti, na podzim, v zimě. Senioři budou očkovaní a nezahltí nemocnice, tedy nebude důvod k opatřením, virus se bude šířit mezi neočkovanými a mutovat. Čím víc dětí se nakazí koronavirem, tím víc jich bude mít PIMS, zřejmě. Ale ta čísla asi budou celkově malá, že kvůli tomu se nic moc omezovat nebude. Pokud tedy nějaká mutace nebude výrazně nebezpečnější.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.