| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Programově mám nějaké aktivity, nějaké peníze na dobročinnost, nějaká ta charita a tak... ale to teda do těch dobrých skutků moc nepočítám, to beru jako něco automatického, asi jako "dobrý den", když někam vlezu :-)
hodně drobných dobrých skutků páchám v dopravě, kde to ale zase nejsou ty altruistické dobré skutky, neb tam to vnímám jako práci na karmě (t.j. nechám projet auto z vedlejší silnice, však se mi to za pár kilometrů vrátí)
tvoje situace s pokladní je mi taky blízká, dělám to často a ani jsem si to neuvědomovala, upozornily mě na to děti, když jsme se jednou bavili s dalšími lidmi a já nechtěla věřit, že by lidé ve službách nebo prodavačky byli protivní... zastávala jsem názor, že na protivnou prodavačku narazím zcela výjimečně, že jsou povětšinou moc milé, švagr oponoval, že je to děs a jsou hrozně protivné a dcera se smála a říkala "no jasně, že jsou na tebe milé, když ty jsi milá na ně" ~:-D takže ani to není dobrý skutek, tam to bude taky o nějaké té karmě ~:-D
tak nevím... asi budu muset trochu zapracovat a nějaké dobré skutky začít páchat vědomě ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.