| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

promiň Libik, ale myslím, že uvažuješ zcestně, jako za " starých dobrých časů " - tzn. " je to tvoje chyba, najdi si normálního jednatele, normálního, chlapa, normálního náhodného známé, jinak se dočkáš trestu ve vězení nebo znásilnění..."
jakože radíš, pokud jsou v tvém okolí debilní zaměstnavatelé, známí, znásilňovači, podvodníci, kreténi ... najdi si nějaký lepší a ty , kteří existují v "postaru" blbém způsobu" nech být. nekritizuj ty, kteří jsou blbí zaměstnavatelé, partneři, kámoši, sexuální predátoři když je ti 6 let, najdi si jiné příbuzné, radši se rozhlédni, jestli někde neuvidíš bílou vránu - toho sám od sebe lepšího a idealističtějšího "
nevím, asi máš zkušenost, že takhle zlepšení blbé siutace funguje. Já ji nemám. a to jsem blbka naivní intelektuálka ( kteří asi podle tebe neexistují, ale přece jsou , tedy aspoň já jedna :-) ) ale takhle si myslím, že se nikam neposuneme. Tvůj způsob nechat věci být, tak jak jsou, tradičně , se ani mě, naivní intošce neosvědčil. tedy nic se za deset, či dvacet let nezměnilo samo od sebe. Tak mi to připadá jako slepá cesta. Tobě možná ne. ale možná jde o věci, které tobě, v tvé životní situtaci, nevadí a připadají ti ok a vyřešené ( jsem tu dnes otevřená protože jsme se s šéfem při řešení složitých situací picli :- a top mi umožňuje psát to, co si myslím :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.