| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Život na zámku jsem sledovala, když to byla novinka, ale nějak mě záhy přestal bavit. F.L.Veka jsem milovala, líbí se mi dodnes, ale znám ho nazpaměť. Ulici sleduju od r.2013, kdy jsem byla půl roku bez práce a celkem mi to pomáhalo uchovat si jakž takž duševní rovnováhu. A začalo mě to bavit a teď to mám jako Večerníček. OVRZ, jak píšeš, jsem sledovala od začátku do konce, jen Voyo si kvůli tomu teda platit nebudu. Tam to byl asi dlouholetý zvyk. A taky to, že mám ráda české seriály, z českého prostředí a s českými herci. Zahraniční seriály mě nikdy nezaujmou, nedokážu se do nich vžít a nebaví mě. Je to pro mě cizí svět. Zajímavé je, že cizí knihy mi nevadí. Filmy už dost dlouho nedokážu sledovat, nudím se u nich. Jak se to musí vlézt do té hodiny a půl, tak mi to přijde takové odbyté, povrchní. A to teda nemluvím o tom, že dnes se točí filmy, aby se líbily pubertálním a ne dospělým lidem. Dlouho jsem neviděla film, který by měl opravdu silný příběh a nebyla to jen s prominutím nějaká sračka s počítačovými efekty a idiotskymi trapnymi hrdiny, nejlépe v původní verzi kreslenými.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.