Ohledně lezení do čekárny nevím, dříve (před covidem) se tak chodilo.
Ohledně vystavení neschopenky jde o tu podstatu - cítíš se práce neschopna (v důsledku choroby), tak by ti ji obvoďák vystavit měl. Je to sice "na jeho posouzení", ale to nutně vychází z toho, co ty mu řekneš. Zvlášť když to budeš řešit po telefonu.
Měla jsem v dospělosti kromě PN během hospitalizací jen dvě PN ("rýmové"), a obě byly stylem "Dobrý den, paní Nováková, co vás trápí - potřebujete neschopenku?".
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.