| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku, je bohužel zvyklá myslet a žít trochu jinak. Celý život se opírala o rodiče a bratry, kteří jí zachraňovali v případě nouze (ti teď nejsou). Takže vlastní bydlení neměla ani se o něj nestarala. Pracovala s potížema, horko těžko jsme jí vyběhali důchod. Pro koupi bytu jsme se rozhodli proto, že když platila nájem, nezbývalo jí dost peněz na živobytí, takže jsme jí museli dávat peníze. Tak jsme si řekli, že když byt koupíme, budeme sice splácet hypo, ale aspon nám zůstane ten byt a ona bude mít víc peněz, tím, že nebude platit nájem (no, ve finále ji dotujem i tak, protože není schopná vyjít s penězma). Nedala mě nic, ale to mě netrápí, jsme s manželem schopní dostatečně. Nechci, aby byla vděčná ve smyslu, že mě bude děkovat, ale že kurňa přestane s tím svým nekonečným stěžováním.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.