Přidat odpověď
Jasně, ale teď už řada lidí se s virem setkala a má nějakou míru imunity. Jiní zas tento proces imitují očkováním. Výsledek je, že těžkých průvěhů s potřebou hospitalizace by mělo být podstatně méně.
A snažila jsem se říct, že i tak dle řad odborníků ty lockdowbny a různé zákazy NEPOMOHLY tomu, aby bylo méně lidí v nemocnicích! Spíš naopak - když řada praktiků neléčila, šl jejich pacienti pak zbytečně do nemocnice. Stejně jako u lidí, kteří se zápalem plic nejdou k lékaři a pak se to zhorší tak, že musí do nemocnice. Tady k lékaři mnozí ani nemohli, protože jim řekl, ať nechodí! To je přece to, co Prof. Ioannidis označil za slhání primární péče - které k zahlcení nemocnic přispívá!
Kdyby vše fungovalo normálně, jen se s výšenou hygienou, rouškami atd., řada lidí by se do těžkých stavů nemusela dostat. Měli by léčbu od svého doktora, včetna isuprinosinu a jiných léků v případě potřeby, a do nemocnice by nemuseli.
Navíc byli v nemocnicíh lidi, kteří by tam vůbec neměli být, ale tam kde bydleli, jít nemohli. To tu proběhlo jako oficiální informace! Pak by se ale měl řešit tento problém, a ne je nechávat v nemocnici a zároveň si stěžovat na jejich přehlcenost.
Stejně tak lidé, kteří by mohli normálně chodit na své procedury a zákroky, by nespadli mezi ty, kterým se zhoršil zdravotní stav a skončili v nemocnici kvůli tomu (a tam mnohdy navíc chytli Covid).
Prostě víceméně normální fungování všeho, jen s vyšší mírou hygieny a obezřetnosti, by mnohem víc pomohlo zamezit úmrtím, než všechny ty restrikce co v řadě zemí zavedly.
Předchozí