| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Báro, já už jsem ohledně našeho státního školství hodně skeptická. Starší dcera má dobrou češtinářku a angličtinářku, nově má ráda i matikářku, nebojí se matematiky a říká, že díky ní pochopila to, co dříve nechápala. Tři hodiny angličtiny jsou málo, podobně matematiky by mohlo být pět hodin místo čtyř.
Zbytek už je pro mě nadstavba, byť chápu, že některé děti se s předměty typu chemie, přírodopis, zeměpis, dějepis, chemie nebo fyzika setkají naposledy na té základce. O tom, kam se asi dostane výuka dějepisu (moderní dějiny už v devítce nepobere ani omylem a s OV se to také neprotne, takže já se nemohu divit, že absolvent základní školy netuší, že máme dvoukomorový parlament, kdo byl Václav Havel nebo co se stalo 21. srpna).
Ale teď těmi druhými jazyky mi úplně zkazili náladu. Věděla jsem, že to přijde. Vím, že ředitelé těžko mohou propoouštět němčináře a přibírat angličtináře a matikáře. Ale přesto mi je zatěžko přijmout, že tím budou moje děti muset ztrácet čas. Starší dítě už se začne zlehka připravovat na přijímačky, a k tomu bude ztrácet čas doufám že němčinou, protože francouzštinu by asi nedala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.