| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky patřím k těm, kteří tiché a ohleduplné chování považují za důležité.

Taky beru, že existuje běžný život, nezhroutím se, když u sousedů na zahrádce zakřičí dítě (ať už radostí nebo na sourozence), ale když tam ječí už čtvrt hodiny, tak mi to opravdu vadí.
Zvládnu nácvik písničky na flétnu (příklad), ale chaotické foukání sourozenců, kdo víc a hůř, je obtěžující a rodiče, kteří to neřeší, jsou podle mě burani.

Zvládnu krátký telefon (i v šalině,...), zvládnu delší tichý hovor od sousedů, ale dlouhé a radostné halekání do telefonu, ať všichni slyší, však mě je to jedno, je hulvátství.

Klasická situace, sedíme v hospodě, stolky jsou většinově obsazeny, každá skupinka si tak klidně povídá své u svého stolku, všeobecný šum, ale nikdo nikoho neruší a najednou přijde někdo, kdo neomaleně mluví na celou hospodu a ruší všechny.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.