| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak máš velkou zahradu, že máte takovou úrodu? ~t~

U nás:
jahody: většina 3. rokem, nějaké 2. rokem, úroda byla přiměřená, mám jeden šuplík
mrazáku plný jahod.

třešně: ranné v množství tak akorát, proběhlo několik bublanin, několik krabiček
skončilo v mrazáku. Křupky shnily všechny.

papriky: pár jich už bylo, ale skleník předěláváme, takže jako skleník prakticky
nefunguje. Rostlinky jsou malé. Snad se ještě vzpamatují.

okurky: neskutečná nadúroda. Aby taky ne, když jsem potom, co mi nějaké zdechly
zimou, vysadila sazenic třikrát tolik než jindy.

rajčata: ve foliáku mám jen Start, je tam džungle, i když vystříhávám boční výhony.
Rajčata, co jsou venku v pytlích (Stupnické) začínají zrát. Překvapivě
dřív než ty ve foliáku.

Kedlubny: ty, co nesežrali slimáci, krásně narostly. Ranné, poloranné i gigantky.

Dýně: vypadá to, že jich budeme mít mraky. Snad nepřijdou kroupy nebo je ještě
nesežerou slimáci.

Cukety: pustili se do nich slimáci, nepomáhají železité tablety. Vidím to bledě.

Mrkev, cibule, hrášek, fazolky, celer, červená řepa: daří se jim, snad všechno
doroste a dozraje.

Rybíz: asi dám do obecního rozhlasu výzvu, ať si přijde někdo natrhat. Nezvládnu
zpracovat ani 10 %

Maliny: několik posledních let se jim nedaří. Je jich čím dál tím míň, o to víc si
jich vážím.

Kamčatské borůvky, muchovník: půlka šuplíku v mrazáku. Co s ním budu dělat, to
netuším. Nikdo je extra nechce.

Kanadské borůvky: moc se jim nedaří, sníme je napřímo.

Angrešt: včera jsem dělala kompot, zbytek se s ní.

Josta: nikomu nechutná, ale plodí jak blázen. Něco sníme, zbytek holt shnije.

Ostružiny: moc se jim nedaří, sníme napřímo.

Jo a brambory, vypadají zatím dobře.

Dnes jsem strávila na zahradě 3 hodiny, nestíhám. Ale zkusila jsem stříhat slimáky (viz vedlejší diskuze) a asi budu pokračovat. Jde to rychle a v tom množství, co se tu plazí, mi ani nic jinýho nezbyde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.