| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Potřebuji vymyslet, co si nechat dát k narozeninám. Narozeniny jsou význačné a dárci neodbytní, což je milé, ale nemám opravdu vůbec žádný nápad.

Ohledně množství vlastněných předmětů jsem minimalista. Co opravdu potřebuju, to mám a další věci nemám důvod pořizovat. Veškeré mé zájmy jsou nějakým způsobem zážitkové (kultura, cestování, sport, kurzy), jenže poukázkám "na něco" doba nepřeje a věci na to všechny mám z dob před covidem (výbava na sporty, na chození, zavazadla na cestování, šaty do divadla atd).

Knih mám velkou spotřebu, ale shodou okolností se stalo, že nepřečtenými knihami jsme momentálně zahlceni. "Holčičí" věci jako šperky a kabelky sice nevlastním vůbec žádné, ale naprosto nic mi to neříká. Elektroniku mám levnou služební a jinou nepotřebuju.

Trochu přemýšlím, že by se mi mohli složit na keramický kruh nebo pec pro případ, že by mi zase covid zavřel kroužek keramiky a pak tu někdo dával odkaz na nějakou řezbářskou sadu, ale nevím, jestli by mi to tu ve výsledku neleželo v případě, že by už byla svoboda a ne lockdown.

Co jste k posledním narozeninám dostaly vy?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.