| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jinak tedy k padesátinám, kdy byl ještě svět celkem v pořádku (dáááávno před covidem, manžel fit), jsem si od nejbližší rodiny přála a dostala zajištění oslavy na oddílové chalupě pro kohokoli, kdo tam dorazí na pozvánku na brigádu (drobný vtípeček ode mě), protože jsem slavila svým prvním delším běžeckým horským závodem (Krkonošská 25), který shodou okolností vede přímo kolem té chalupy, a
nechtěla řešit nic jiného, než svůj běh, ten si pořádně užít a slušně zaběhnout, a pak jen přijímat gratulace k medaili ~:-D
Povedlo se to skvěle. Děti se postaraly o občerstvení kamarádů a fandění při probíhání kolem chalupy, manžel běžel se mnou jako psychická podpora a řidič na start/z cíle, večer jsme zapili ty narozky a medaili, pohoda... to byly časy :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.