| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Val,
já už taky ne. Protože mě ta práce prostě příšerně vyčerpává. Fakt bych nevěřila, že bude tak náročný dodržovat nějaký pravidelný režim. Mně teda nevadí ta práce jako taková, vadí mi, že nemám tu volnost jako dřív, že si to nemůžu organizovat "podle svýho". Nedělala jsem většinou "jen z domova", nemám problém někam docházet, ale potřebuju si to řídit sama. Což teď poprvý od mých patnácti, kdy jsem šla na brigádu do fabriky nejde. Nedávala jsem to už v těch patnácti, pamatuju si, jak jsem si každý ráno přála, aby autobus naboural a já si něco zlomila, abych tam nemusela. Mě stereotyp ubíjí, bere mi radost ze života, mám to tak od dětství. A vůbec nevím, co s tím. ~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.