| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Val,
tak já bych chuť měla. Energii možná taky. Ale okamžitě mi ji sebere uvědomění si skutečnosti, že druhej den vstávám ráno v sedm. Dřív jsem to měla tak, že pokud fakt nebyl napevno nějaký termín - schůzka - akce - porada, bylo úplně u prdele, jestli budu v kanclu nebo ne. Takže jsem klidně večer někam šla, vrátila se ve tři ráno, druhej den se stavila v kanclu ve dvě odpoledne nebo vůbec a udělala jsem, co bylo potřeba z domova. Mohla jsem si vyřídit věci typu to rámování obrazů z vedlejší diskuze - "dneska nemusím nikde být, práci mám tak na tři hodiny, zajdu s těmi obrazy ke sklenáři, pak se stavím tam a tam, udělám to večer". A pak byly třeba tři dny, kdy jsem se od compu nehnula, protože se nakupily nějaké rychlovky s pevně daným termínem, pak zas něco na tři hodiny... tohle je "režim", ve kterým umím fungovat a jsem v něm spokojená. Smrdět denně na jednom místě od - do a ještě kvůli tomu brzo vstávat těžce nezvládám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.