| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Berengaire, já děsně nerada něco organizuju, a jsem proti tobě šíleně nevýkonná, ale do podobného stavu jsem se dostala, když jsme koupili barák, nastěhovali se do něj a začali rekonstruovat. V domě zima, kluci v nové škole, že začátku jsme bydleli dokonce ve stanech na zahradě, pak teda v jedné místnosti, ale bez topení. Celej den řemeslníci na krku, manžel ráno zmizel do práce, večer přišel, zkritizoval a řekl mi, co s nima mám druhý den vyřídit. Takže jsem se vždycky večer zavřela do garáže, kde byla provizorní kuchyně, vařila večeři a k tomu si dala grog, časem dva, tři.. Protože pak mi bylo tak nějak jedno, co MM zase vymyslí.
Kromě toho že jsem přibrala skoro deset kilo jsem si pak uvědomila, že když si ten grog nedám, tak mi fakt chybí. A protože oba mí rodiče mají problém s alkoholem, tak jsem si řekla dost, touhle cestou jít nechci. Nevím vlastně jak, ale podařilo se mi přepnout něco v hlavě. No a pak teda taky změna prostředí, odjeli jsme všichni na tři měsíce Norska, MM pracovně, kluky jsem teda měla v domácí škole, ale nic jiného na práci, žádné starosti a protože jsme bydleli v malé chatě, kde okolo nebylo nic, měla jsem víc času na sebe a začala cvičit a běhat a podařilo se mi i zhubnout.
Ale žádný happyend nečekej,po návratu to bylo nějaký čas dobrý, pak přišly problémy s MM a teď jsem ve stavu, kdy fakt nevím co dál a v podstatě přežívám.
Momentálně teda dobrý, vrátila jsem se z dovolený, na který jsem byla sama, MM dnes odjel na měsíc pryč a já si užívám pohodu a klid.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.