| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Za mě - ukazovat zadek, prsa nebo pohlavní orgány považuju za OK v soukromí, u doktora (a podobně) a na nudapláži. Jinak to považuju za místa, která by měla být veřejnosti skrytá. Čili tanga jako plavky ne bez ohledu na vzhled zadku.

Osobně tanga nosím buď v rámci předehry nebo v létě. V normálních kalhotkách, a vyzkoušela jsem různé látky, se mi zadek potí a dělají se mi na něm pupínky. V tangách ne.

Ovšem já jsem stará konzerva, takže mně se nelíbí ani to, když chlapi chodí na veřejnosti bez triček, nebo chlapi, co jsou hodně chlupatý, v tričkách bez rukávů. Nelíbí se mi móda, kdy z kalhot nebo sukně lezou kalhotky.

Ohledně špeků - neříkám, že kdo má kilo navíc, má se jít zastřelit, sama mám nadváhu 10 kilo. Ale zase bejt jak panáček michelin ale namlouvat si, že to nevadí, to je zas druhý extrém. Takže michelinovej panáček klidně může mít legíny s krátkým tričkem na doma, na zahradu, na sport, ale na veřejnosti ne. Stejně tak nechápu, proč si někdo koupí upnutý tričko, kde se každej fald rýsuje, když si může koupit tričko o něco větší, který nebude jako stan, ale ani upnutý, a bude v něm vypadat líp.

Obecně "zařezávačky" nesnáším v jakékoliv formě a na nikom.


Ale "zařezávačky" mi vadí obecně, bez ohledu

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.