| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Proč? Stojí tam v podstatě to, že jsem se ještě nesetkala s nikým, kdo by byl schopný nějak dokázat, nebo kvantifikovat takové riziko. Zrovna tohle je informace, kterou jsem na internetu už nějakou dobu hledala a i po důkladném hledání jsem stále dokola nacházela pořád dokola jenom tu samou frázi "po interrupci hrozí riziko neplodnosti" (což zase tak trochu popuzovalo mě) a to jak od laiků, tak i od lékařů, ale nikde žádnou kvantifikaci (jediné, co jsem objevila byla zmínka o cce. 15% - 20% pravděpodobnosti neplodnosti po umělém ale i spontánním potratu, ovšem pak jsem našla zase jinou studii, která uváděla taktéž 15% až 20% riziko neplodnosti a to zcela bez ohledu na prodělání interrupce či samovolného potratu). Takže pokud bys měla nějakou studii, která by odkazovala na nějaké konkrétní číslo (alespoň přibližné), které by tomu tvrzení dodávalo nějakou validitu, tak sem s ním, budu za to opravdu ráda, protože jsem něco takového hledala už dlouho ač bezúspěšně a mohla bych si konečně ujasnit, jak velké to riziko tedy je.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.