| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rose, Mariko, já taky nikdy endorfiny ze sportu neměla a běh jsem považovala za nejdebilnější ze všech sportů ~f~~:-D a celkově byl pro mě "sport" sprostý slovo ~j~ (když jsem si na druhý vejšce musela vybrat nějaký tělocvik kvůli zápočtu, tak jsem skončila u sportovní střelby ~t~ )
Ale když jsem se po děckách fakt musela začít hýbat a vydržela ob den jezdit na kole, nejdřív 12km, později 18km, 23, 33, za několik měsíců 40km+, tak se přecijen ty endorfiny vynořily :-) hodně tomu tedy napomohlo, že to byla "moje chvilka", jezdila jsem si po svém, pryč z domu, kde jsem měla dvě AS děti a byl to balzám na duši, kdy po mně nikdo chvíli nic nechtěl, nevřískal a nemusela jsem řešit další záchvaty, záseky atp. ~d~
Běh jsem přidala až po nějaké době, doteď ho mám ráda míň než kolo, ale zas se dá provozovat skoro kdykoli a kdekoli, je to svoboda, stačí nazout kecky a vyběhnout, když má člověk volnou třeba jen půlhodinu. Nic jiného není tak jednoduché jako běh :-) kolikrát vybíhám třeba v 9 večer, zbavit se stresu před spaním - a fakt to funguje, člověk se vyvětrá, zklidní, okysličí a příjemně znaven může usnout ~h~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.