| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aha, takže je nějaký problém v nevhodnosti tématu? Nevím, že by se na to dívalo takhle, mě se naopak zdá vhodné diskutovat o jakémkoliv tématu, ale fajn. A vlastně tu dost lidí (a ty taky) nakonec souhlasíte s tím tvrzením, že ani jedno pohlaví není z principu více emotivní, ale přesto to mnohé lidi irituje i když moc dobře nevím proč vlastně. Ale dobře, nemusíme se v tom rýpat.

"My ženské si víc dovolíme hysterčit, pánové mají vsugerováno, že u nich se to nehodí a shodili by se."

No, vidíš a třeba já jsem se přesně proto snažila vždycky projevovat co nejvíc neemotivně. Hrozně mě vždycky uráželo, že se ode mě jako od ženy tolik neočekává a že se to ženám více "toleruje". Už když mi bylo asi 10 let, tak jsem třeba jednou viděla v televizi tu jednou slavnou pohádku (tuším, že se to jmenovalo O ztracené lásce, nebo tak nějak), kde hlavní hrdina - chlapeček při společném koupání zjistil, že je ve skutečnosti holčička (celou dobu předtím ho ostatní kluci dost shazovali) a když mu někdo řekl: "nebreč, takhle to bude taky dobrý" tak na to řekl něco jako: "A víte co? Já klidně můžu brečet a taky můžu bejt úplně blbej, protože teď jako holka už si to klidně můžu dovolit!" Úplně si pamatuju, jak mě z toho tenkrát bylo smutno a říkala jsem si - cože? To jako, že jenom kluci musej bejt statečný a "silný" a od holky se vlastně vůbec nic neočekává? Ta je "blbá" a neschopná už od začátku jenom tím, že je holka a může si to všechno tedy "dovolit"?

Taky se hodně často setkávám s tím, že když je žena emotivní, tak je "hysterická" a když je podobně emotivní chlap, tak je "vášnivej", "plamennej", no, co třeba při svých projevech takovej Hitler, žejo? ~d~ Takže mě to třeba přijde jako docela zajímavé téma k hovoru.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.