| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já mám jenom kluky, museli se naučit dělat všechno a z ničeho není výmluva. Teda nežehlí, i když nejmladší by neměl nic proti, ale já už skoro nežehlím taky

Zato já jako dítě jsem byla právě tím děvčátkem, se dvěma staršími bratry
. Zatímco oni udělali svinčík v kuchyni, bylo mou povinností kuchyň uklidit. Jejich povinností nebylo nic. Maminka se držela ženských a mužských prací.
Pak jsme chovali králíky, jeden bratr to měl jako koníčka, nemusel už doma dělat vůbec nic jinýho, protože to je přece dostatečně mužská práce, no a ten druhý králíky a hlavně práci kolem nich nesnášel, nemusel nic. Když ten milovník králíků nebyl doma, šla jsem k nim já, ten druhý bratr teda radši třeba utřel nádobí. Ale neumyl.
Nepamatuju a dodneška to tak není, že by táta umyl podlahu, koupelnu.

Jsem ráda, že to máme jinak.
Asi je dobře, že nemám dcery, v horším případě syny a dcery, já bych měla problém opustit naučený stereotypy. Vlastně je to jen další oblast, kde si uvědomuju, že bych holkám škodila 😁

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.