| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

-.,

Jestli jsou tu ženy, které s vděkem počkaly, že je jim partner poodhalil tajemství chodu domácnosti od koupě hladké mouky po máchání v Lenoru, tak jdu říct dceři, ať se nenamáhá házet odpadky do koše, že jednou v manželství někdo zajistí, aby to dělala.

Tajemství chodu domácnosti znám a exmanžel ho také znal. Měli jsme rozdělené kompetence, a ano, vzhledem k tomu, že jsem byla dost velkou část manželství na rodičáku, většina chodu dománcosti byla v kompetenci mé.

Nicméně jsem skutečně nemusela v manželství zajišťovat, aby choť házel odpadky do koše, a pevně doufám, že mé dcery to taky zajišťovat nebudou. Exmanžel vstoupil do manželství vybaven informacemi o praní, žehlení a nakupování, já také, tato tajemství jsme si nemuseli vzájemně odhalovat. Jde mi o to, vychovávat "k čistotě" či jak jsi to napsala původně nejen dívky, ale i chlapce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.