| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Takové obyčejné odlehčující plevelné téma do dnešního uplakaného dne. Jak moc se malujete a jak se to líbí Vašim partnerům? Já se přiznám, že si líčím jen oči, vyjímečně lehká rtěnka. Tužku na oči používám prakticky neustále přes 25 let - bez linky nevylezu vůbec ven ~f~ Měla jsem i divočejší období, kdy jsem chodila celá v černé a linky a oči do černa.. (krásné období, kdy mi všichni dali pokoj ~t~) Navíc bývalý manžel si na to i dost potrpěl, ty jeho hloupé kecy po ránu nikdy nezapomenu...Musela jsem být pořád upravená...no jeho nová partnerka make-up neviděla ani z letadla a je všechno jen né pohledná, tak nevím.. Problém nastal teď, kdy se mi po dlouhé době podařilo najít si nového partnera. Ten pro změnu na mě pořád tlačí, abych se nemalovala vůbec. Jeho bývalá manželka se taky nelíčí...Ač můj názor zná má poslední dobou pořád nějaké narážky typu, že kvůli malovátkům musím jezdit s lodním kufrem apod. Né opravdu nejezdím, jedna tužka, řasenka a paletka stínů fakt moc místa nezaberou...a ani nebudu vypadat mladší. Vím jak vypadám nenamalovaná a děkuji nechci. Nechci působit jako neunavená šedá myš a dopadnout jako má bývalá šéfka, která šla nenamalovaná po nemoci na kontrolu k lékaři a dostala o týden nemocenské více, neboť dle lékaře stále nevypadala dobře ~8~ ~t~ Přiznám se, že mě ty řeči dost mrzí, zvlášť když takovou jaká jsem si mě i našel...a začínám na ně být alergická a mám takový dojem, že brzy vybuchnu, neboť stejnou manipulaci jsem poslouchala celé manželství....~4~ Jak to máte doma vy? Vím, že jedna má kamarádka, když použije řasenku má doma peklo, že loví chlapy.. to je taky na ránu...~4~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.