| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem nevýrazná světlovláska a přimalovávám se od chvíle, kdy mi to bylo doma jakž takž tolerováno, takže od cca 15-ti let?
Dřív jsem měla aspoň tmavší obočí, teď mi zesvětlalo (asi zešedivělo), tak používám tužku a obočí si trochu zvýrazňuju. Jinak bez řasenky a tužky na obočí dá se říct, že ven taky nevylezu. A jelikož mám po rodiči problém s červenými žilkami na nose, tak si denně mažu nos krémem s faktorem 50+.
Byly roky, kdy jsem používala i make-up, pudry... toto vše zdá se padlo s používáním roušek a respirátorů. Používám už několik měsíců jen sem tam stíny, řasenku a tužku na obočí.
Můj táta byl stejného ražení jako Tvůj partner a moje maminka vedle něj v tomto směru celý život docela "trpěla". Rtěnku používala když nebyl doma a řasenku si nanášela asi v buse když někam jela. Nevím, ale obojí měla doma, nicméně nikdy jsem ji s tím neviděla. Že to někde používala byla na obojím vidět.
Taky znám muže, kde jeho manželka nesmí okolo malovátek ani projít, ale u všech ostatních vkusné namalování chválí. :-©
Já sama jsem hledala muže, který bude moje malování se tolerovat a mám muže, kterému se líbí když chodím upravená, slušivě oblečená a nemá problém s tím, že se to vrámci společných peněz financuje. Jediné, co nemá rád a komentuje to vždy (ovšem ví, že s tím nic nenadělá) jsou výrazné laky na nehty, které ovšem stejně až tak často nenosím.
Divím se, že jsi si v tomto s partnerem neudělala pořádek - nemohla bych žít v takovém vztahu, kde by mě někdo nutil jít proti mě - rozuměj tak, že já sama se nenalíčená necítím dobře. Doma se nelíčím pouze v případě nemoci, kdy je mi opravdu tak špatně, že stejně nikam nejdu. Pokud někam jdu, tak vždycky aspoň nanesu řasenku a zvýrazním obočí + občas použiju lesk na rty.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.