| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Líčím se do práce a do světa (čili ven...), muž to nijak nekomentuje.

Líčím se decentně, ale bez nalíčení vypadám mdle a nevýrazně, čili opravdu mě to zvýrazní a rozjasní, sama sobě se líbím.

Ve tvém případě bych se zeptala nějaké opravdu dobré kamarádky, jestli a jak vnímá ten rozdíl mezi mnou nalíčenou a mnou nenalíčenou. Není vyloučené, že děláš nějakou "chybu", která může někoho dráždit a že by stačilo líčit se "jinak" (třeba černou (tvrdou) tužku na oči vyměnit za hnědou nebo nějakou pastelovou).

Mě třeba jeden druh pudru, který jsem měla jako oblíbený, házel obličej do takové divné oranžové, což jsem já doma v koupelně u zrcadla neviděla, až po pár fotkách, které mi někdo poslal a kde jsem byla celá oranžová - tak jsem ho vyřadila... Nedávno jsem objevila pudrové a krémové tužky na oči a obočí a zajásala jsem, jak krásně mě to rozjasňuje, proti tmavším... Každý to má holt jinak a je možné, že prostě "tvůj styl" už ti jen nesvědčí, že je možné najít něco "lepšího", co třeba přítele nebude tolik dráždit...

Já věřím, že správně nalíčená žena je prostě atraktivnější a to chlapům vadit nemůže (leda snad notorickým žárlivcům), takže pokud mu něco vadí, může to být klidně i nějakou drobností.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.