| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, s těmito řečmi bych asi opáčila něco ve smyslu, že jediné, čeho je zbytečně moc, jsou jeho řeči, a aby se případně nedivil, až příště vyrazím bez něj, až vyhodnotím, že to, co s sebou tahám zbytečně, je on.

Vážně - tohle je tak malicherný detail, že b mě zajímalo, proč do toho tak šije a co za tím ve skutečnosti je. Jestli třeba nežárlí... Maluji se asi jako Ty, navíc BB krém s ochranným faktorem. Ráda bych asi vypadala upraveněji denně, ale občas se přistihnu, že se nalíčím spíš, když mám jít na kafe s kamarádkou, než kvůli tomu, jak mě doma vidí můj muž. Trochu výrazněji se líčím třeba na ples. Muž mi do toho nijak nemluví, jemu stačí ke štěstí, když zjistí, že chodím bez podprsenky, a pokud ho chci extra potěšit, tak komplet bez spodního prádla (to teda jen doma) ~t~. Upřímně, možná by mi nevadilo, kdyby mě občas pochválil, že mi to sluší, ale to je taková únava materiálu holt, navíc žádného chváliče a mluviče jsem si nevybrala, takže nečekám, že se v něj nějak přerodí. Každopádně, asi lepší varianta než můj švagr, který švagrové nahlas před všemi řekne, aby se došla nalíčit, že v jejím věku už takhle opravdu nemůže sedět mezi lidmi, takže ona opravdu tahá "kufr" i na vodu pod stan.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.