| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Maluju se od mládí, když jdu mezi lidi. Takže téměř denně. Pleť sjednotím makeupem, pečlivě rozetřu, lehce popráším rozjasňovačem a trošku toho jemného zdravíčka. Na oči stíny do ztracena, horní i spodní linky rozostřím. Krátkými tahy domaluji prořídlé obočí a štětečkem rozmáznu. Řasenku si nedávám, protože nemám téměř na co, umělý plácačky nechci. Navíc, když mě něco upřímně pobaví slzím a to je často. Měla bych černé fleky pod namalovanýma očima. To taky nechci. Rtěnku si nedávám, nikdy nevím, kdy se budu s někým líbat a rtěnku nikdo nelíbá rád. To se partnerům nelíbí. Navíc už mám namalované oči a to stačí.
V létě si lakuji nehty na nohách, vypadá to hezky v sandálech. Na rukách jen někdy, omezuje mě to ve svobodném životě. Na kosmetiky, pedikúry a nehty nechodím. Ušetřený čas raději věnuji partnerovi, který mi nekecá do mého malování a ocení, když se hezky namaluju a je ze mě hezčí žena. Někdy se nenamaluju a on mi řekne: "jen si odpočiň". Tím myslí od zkrášlování.
Můj muž můj vzhled nekritizuje, zeptám se ho občas na názor, který stejně znám, protože je stejný jako můj. Můj předchozí muž mě někdy kritizoval, takže si teď může kritizovat zase někoho jiného.
Malovat se můžeme jak chceme, pokud to nepřeháníme a lovit chlapy si můžeme taky jak chceme, pokud to nepřeháníme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.