| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pamatuju si, jak se stalo, že můj vzdálený bratranec, když byl na vojně, byl odvelen na nějaký kurz do našeho města. Nevěděli jsme o tom. A najednou večer po večeři u nás zazvonil. Jako rádi jsme ho viděli, ale neměli jsme ho čím pohostit. Moje maminka totiž kupovala vždy pouze tolik jídla, aby se přesně snědlo a on zjevně čekal večeři. Nakonec si maminka šla k sousedce půjčit tři vajíčka a udělala mu vaječinu s tatovymi dietní suchary. Bylo to strašně trapné a moc jsem se styděla. Ale sama jsem taky taková, v lednici ani ve spizce toho moc nemám, klidně několik dní nemám chleba, mléko, maso, brambory, nic sladkého (to bych sežrala), žádný alkohol. Dokud jsem měla ještě děti, byl doma většinou příšerný curbes. Když si představím do toho nějakou neohlášenou návštěvu, chce se mi výt. Totéž bych nechtěla způsobit nikomu, takže na přepadovky nikdy nechodím a vždy se domlouváme nejméně jeden den předem, aby hostitelé mohli aspoň uklidit a nakoupit kafe a oplatky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.