| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

“ Přemýšlela jsem teď i nad cestou do Británie. Mám fakt absťák, strašně mi chybí anglický krevetový sandwich a galerie a Prostě Anglie jako taková. A oni teď mají podmínku, že si člověk musí koupit dopředu kovidový test na druhý den, i když je negativni a očkovaný a to i tehdy, když jede jen na jeden den. A najednou mě napadlo, že to třeba Britové nechají už navždy. Prostě že to bude business.”

Termixi, jo, to mě taky točí. Máme na září lístky do dvou divadel, a doufala jsem, ze očkovaní budou moci přijet bez toho jejich 2day testu. Protože ty nastavené ceny testů jsou šílené, to je jako zaplatit každému další vstupenku na muzikál na West Endu. A je jim jedno, že hned člověk letí pryč a výsledek testu se dozví až když už dávno v UK nebude. Prostě business. Už jedna letenka nám propadla, lístky jsem sice přehodila z července na září, ale bojím se, ze to bude stejné a budu za par dni shánět v UK někoho, kdo by ty lístky ode mě koupil. Škoda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.