| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sedmi,
já jsem taky byla ve třiceti svobodná, nezadaná, zrovna tak ta moje anglická kámoška (ta nej, která mě zatáhla mezi ty svoje další kamarády)... a s Bridget nerezonujeme - ale zažily jsme spolu novoroční koupání v Atlantiku (jednou v Cornwallu a jednou v Brazílii), byly jsme spolu několikrát na vodě, i na dovolené jen tak na chalupě, procestovaly jsme spolu Anglii, Wales i Česko. Vykopávaly jsme auto ze sněhu v Yorkshiru, potily se při organizování parkování v letním kině někde v Devonu, i při úpravě Vojanových sadů. Já jsem jí odvážela z letní akce, kde je schizofrenik honil se sekerou a zároveň řešila komunikaci mezi schizofrenikovou rodinou a psychiatrií někde v Budějovicích (na psychiatrii mluvili jen česky, rodina jen německy, já česky a anglicky a kámoška anglicky a německy). Ona mi zařizovala náhradní přepravu z Londýna do Yorkshiru, když měl můj let deset hodin zpožení a zmeškala jsem hromadný odjezd.
Vdala se ona i já (shodou okolností ve stejném roce) - aniž bychom složitě plánovaly, že přestaneme chlastat, nebo chodily v minisukni svádět svoje šéfy... a máme víc zážitků, než práce / studium / hospody...
A ano, věřím tomu, že jsou lidi typu Bridget - kteří fakt nemají žádné zájmy - ale já se s nima moc nepotkávám... ale možná je to i tím, že sama jsem měla a mám spoustu zájmů, a na těch "zájmových" místech potkávám (pochopitelně) lidi, kteří už mají nějaký zájem (minimálně ten, na kterém jsme se potkali).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.