| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hotelové snídaně jsou pro mě často zdrojem stresu, protože ráno mívám šílený hlad a vrhám se na jídlo ještě v pyžamu. V hotelu se musím nejdřív oblíknout, pak většinou ještě poshánět a nanosit na stůl jídlo a pití...navíc dokud byly děti malé, musela jsem o hladu stihnout ještě 4 třičtvrtěmetrové copy.

Ale mám i příjemné hotelově-snídaňové vzpomínky. Třeba na Kubě, kde byl bufet, nikdo z hostů nepil čerstvý guayabový džus, takže i když měli pro obří hotel pouhé 2-3 konvice, všechno to bylo moje (a ještě personál nadával, že si ti cizinci ničeho neváží, protože guayabový džus byl na Kubě ještě větší zázrak než toaletní papír).
V Turecku byla k snídani vynikající cizrnová polívka.
V Guatemale fazole se smetanou.
V Mexiku božská míchaná vejce s chile.
V Řecku a ve Španělsku řecký salát.
V Římě děsivě neslané housky, které jsem pak viděla na cca 2000 let starých obrazech.
V UK nekonečno toustů s pomerančovou zavařeninou.
V Toskánsku dřív super bufet, teď je zakázaný, tak to všechno nosili postupně – a od druhého dne už si pamatovali, co jíme.
V Benátkách nakrájené ovoce v asi kilových porcích.
Pracovní hotely měly všechny nějaký univerzální mega bufet, takže šlo jen o to, aby člověk co nejrychleji našel kávovar a vychytal trasu mezi pečivem a ostatnímu ingrediencemi.

Na to, že nemám moc ráda hotelové snídaně, je toho docela dost ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.