| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hotelové snídaně jsou pro mě často zdrojem stresu, protože ráno mívám šílený hlad a vrhám se na jídlo ještě v pyžamu. V hotelu se musím nejdřív oblíknout, pak většinou ještě poshánět a nanosit na stůl jídlo a pití...navíc dokud byly děti malé, musela jsem o hladu stihnout ještě 4 třičtvrtěmetrové copy.

Ale mám i příjemné hotelově-snídaňové vzpomínky. Třeba na Kubě, kde byl bufet, nikdo z hostů nepil čerstvý guayabový džus, takže i když měli pro obří hotel pouhé 2-3 konvice, všechno to bylo moje (a ještě personál nadával, že si ti cizinci ničeho neváží, protože guayabový džus byl na Kubě ještě větší zázrak než toaletní papír).
V Turecku byla k snídani vynikající cizrnová polívka.
V Guatemale fazole se smetanou.
V Mexiku božská míchaná vejce s chile.
V Řecku a ve Španělsku řecký salát.
V Římě děsivě neslané housky, které jsem pak viděla na cca 2000 let starých obrazech.
V UK nekonečno toustů s pomerančovou zavařeninou.
V Toskánsku dřív super bufet, teď je zakázaný, tak to všechno nosili postupně – a od druhého dne už si pamatovali, co jíme.
V Benátkách nakrájené ovoce v asi kilových porcích.
Pracovní hotely měly všechny nějaký univerzální mega bufet, takže šlo jen o to, aby člověk co nejrychleji našel kávovar a vychytal trasu mezi pečivem a ostatnímu ingrediencemi.

Na to, že nemám moc ráda hotelové snídaně, je toho docela dost ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.