| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Renko, i u nás se v porodnici dá domluvit téměř všechno, záleží jen na tom, kde člověk je a kolik za to platí. Vstřícnost k odchylkám od standardu je přímo úměrná částce, kterou na to vydáš. Mám kolem sebe víc kamarádek, které rodily před časem i nedávno a ty, co rodily v soukromí, mohly témeř cokoli, včetně donášky bifteku v půlce porodu, protože dáma potřebovala nutně maso a ihned :-)
Když jsem rodila já, což už je fakt celkem dávno, tak jsem ráno před plánovanou kontrolou v porodnici raději nejedla, protože jsem tak nějak tušila, že "dneska by to šlo" a pamětliva toho, co nás učili na zdrávce, jsem jela na lačno. Když můj lékař prohlásil, že se opravdu dnes nic neděje a rozhodně nerodím, tak jsme s manželem rovnou z nemocnice jeli na opulentní oběd, kde jsem snědla dost nesourodých věcí. Po obědě mi praskla voda a jela jsem rodit plánovaným císařem. Svému lékaři jsem poctivě sdělovala, že jsem po velkém jídle, ale problém to nebyl žádný, nijak se to neřešilo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.