| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tlak na očkování mi vadí čím dál víc. Hlavně proto, že nacházím čím dál víc věcí, které mi přijdou nelogické.

Příklady:
Po prodělání covidu se předpokládá, že má člověk protilátky a po dobu 180 dní je "chráněný a bezpečný pro okolí". Přitom někteří lidé si protilátky nevytvoří nebo vytvoří jen v minimálním množství (a to se stává i očkovaným). U lidí, kteří po uplynutí 180 dní protilátky mají, se jejich protilátky neberou v potaz. Proč?
Dokud se virus bude dál šířit, hrozí riziko nebezpečných mutací. Očkovaný člověk může být přenašečem zrovna tak jako neočkovaný a může mít na sliznicích velkou virovou nálož. Proč se potřeba očkování zdůvodňuje i snížením rizika vzniku nových mutací, když i očkovaní mohou virus šířit a prostor pro mutace je tedy velký?
Ví se už, že očkovaný dvěma dávkami má protilátky obvykle v rozmezí 200 AU/ml do 2000 AU/ml. Proč tedy neuznat přirozeně vytvořené protilátky od 200 AU/ml a nepostavit je na roveň dvěma dávkám vakcíny?
Odůvodnění, že nikdo neví, jak dlouho protilátky po prodělání covidu vydrží, neberu. To totiž nikdo neví ani po očkování a je to u každého jinak.
Proč mám do sebe nechat nacpat vakcínu na něco, na co protilátky prokazatelně mám, a hladina protilátek mi 8. měsíc po prodělání covidu stále pomalu roste?

Kdybych covid neprodělala nebo měla protilátky na nule, očkovat se nechám. Ale v situaci, kdy mám IgG 233 AU/ml se mi do očkování prostě nechce. A bojím se ho i v případě dcery, která má IgG 70 AU/ml. Obě jsme už dříve měly na imunologii z krve zjištěny nějaké hodně přemrštěné hodnoty čehosi, co nám, laikům, lékař vysvětloval jako "hodně přednaštvanou imunitu". Pochybuju sice, že by se hrabal v záznamech a na základě tohoto dřívějšího zjištění nám byl ochoten vystavit papír, že očkování nedoporučuje, ale i tohle mi stačí k tomu, abych do sebe a do dcery vakcínu alespoň v nejbližších měsících neplánovala píchnout.

Patřím do třetí skupiny - jsem podmínečný odpírač. A ne, fakt nemám pocit, že bych svým rozhodnutím druhé ohrožovala.




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.