| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"...prostě jak to vysvětlit. Očkování proti kovidu není pro mne otázka odvahy - jít do toho nebo ne. Pokud by naší zemi zachvátila např. ebola chovala bych se přirozeně jinak.
Průběžně vyhodnocuji, chráním mláďata. Chápu, že koronavirus není chřipka, ale pro naší skupinu nepředstavuje nějaké extrémní riziko"

Tatramelko, rozumím ti, naprosto. Já to nemyslela tak, že to je otázka odvahy. Já tohle prostě jenom řekla svým dvěma kamarádkám-odpíračkám. Že jsem si myslela, že jsme snad větší statečné horalské hraničářky.~d~ Ten termín mám půjčený z Vlaku dětství a naděje. Já jsem to s nima nechtěla rozebírat, navíc jsem se cítila být ve velké nevýhodě - první vakcína náběh na trombózu, po druhé lymfodenopatie.~d~ Tak jsme šly od toho, respektujeme vzájemně, že ta druhá strana to má jinak.~d~ Každopádně obě už jsou objednané na očkování, odpočinuly si přes léto, a prostě už to cítí malinko odlišně.~d~
Jinak ohledně dětské imunity to máme naprosto stejně, x let děti neměly ATB, postupuju stejně jako ty, pelíšek v obýváku, pohádky, zvýšeně se jim věnuju, tři dny absence ve škole, víkend na zotavení a v pondělí jsou normálně do školy. Léčíme bylinkama, klidem... Bylinkama jsme se se synem dostali i z boreliozy~d~ Bylinkama řeším hormonální nerovnováhu a únavu.~d~ Covid vakcínu jsem ale akceptovala a poprosila jsem o to i MM, který při slově covid skáče vzteky do stropu. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.