| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My jsme byli naposledy u moře v r. 2018. To byla velká věc, syn se mohl po několika letech koupat. Když vlezl do toho moře, nebyl v tu dobu na celém světě šťastnější člověk. Taky je od té doby poloryba, plave moc rád. Právě těch několik let předtím jsem záviděla lidem obyčejné prázdniny u rybníka za barákem, tohle my jsme nemohli a dělali pořád nějaké náhradní (a často dražší) alternativy - různé výlety, ZOO asi 30x různě po ČR, několikrát Techmánie, IQLandie, lanový park, Londýn a já nevim, co ještě.
Letos jsme měli štěňátka, bylo to dost intenzivní, pro děti naplňující, nebyl prostor na nějakou delší rodinnou dovolenou. Počasí mně osobně vyhovuje, nesnáším horka, ale kdyby bylo pár teplejších dní, aby děti mohly na paddleboard, byla by to zn. ideál. Když jsou děti zdravé, dá se užít dovolená prakticky kdekoliv.
Příští rok (snad) si uděláme nějakou dovolenou u moře, nevím ale, jestli to nutně musí být jih, já mám radší sever (ale jsem suchozemec).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.