| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"O utírání zadku jsem v téhle diskusi začala já, a nemyslela jsem to nijak ošklivě, jen mi to přišlo výstižný (vymyslel to jiný nick na S?), jak si tu vždy all in cestovatelky libují, že NIC nemusí."
no, ale vlastně musí cestovat, tak to zase s tou svobodou není tak úplné :-) protože pak , když ta možnost rok není, tak jsou z toho lidé nemocní :-)) bych se zeptala svých předků ( kdyby byli ještě naživu ) jak to měli s tím cestováním, a jak viděli svobodu za protektorátu nebo v 50. letech, jestli to bylo o cestování :-)
každá doba má asi svoje. Dnes se budem trochu smát lidem, kteří svobodně hromadili hmotné věci, oblečení, majetky, které třeba zamlada neměli. Jsme už nad nimi. A sami budem závislí na hromadění cest do zahraničí, které zase oni asi nepotřebovali.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.