| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, a to je právě ono. Pro někoho kniha za 500 je drahá,a pro jiného je něco příliš drahé v zájezdech po vlastní ose. To, že si někdo koupí knihu za 5000 ještě není zvěst o super ohromujících zájmech, jen prostě o ceně. někomu stačí fyzika za 500 :-) v českém vydání. Jo, bývaly časy, kdy jsem si koupila v knihkupectví náhodně zahlédnuté 3 knížky Feynmana v angličtině po 400,- ( v době , kdy nebyl ani český překlad jeho klasických přednášek ) a pak po zbytek měsíce jedla jen rohlíky, protože můj rozpočet byl 1500 na měsíc při studiích. A protože nebyly jiné zdroje toho čtiva. ( tím jsem byla ostatně mezi spolubydlícími z koleje známá, že utratím svých pár šušní za podobné kraviny a pak jím rohlík a k němu jedno kolečko salámu :-) dodnes na to vzpomínají. No a co. Jsem proto větší intoš ? než ony? protože můj rozpočet byl 1500 na měsíc při studiích. a předpokládám, že tvoje dítě kvůli drahé knize svůj rozpočet na jídlo neomezí :-)), takže 4000 jsou mu ve finále stejně jako 40 kč
asi, být tehdy více rozšířený internet, bych taky nalezla super drahé knihy v okruhu svého zájmu. A asi bych si na ně i vydělala na manuální brigádě :-)) ničím neobohacující , v bufetu :-)
ale připadá mi zbytečné přebíjet se tady tím, kdo je svobodnější, protože víc utratí za cestování, nebo za knihy

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.