| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Nikdy jsem nepochopila, k čemu je dobrá kuchyň vypadající jako v kuchyňském studiu. Jsem tam, když vařím, takže potřebuju kolem sebe spoustu věcí. Jen tak zálibně hledět tam nechodím, návštěvy tam nevodím."

A nechápeš ani mňa, inak by si vedela, že mi nešlo o žiadnu "modernu" (koniec koncov - čo je vlastne moderné? Pokiaľ viem, tak sa predávajú všetky - mne známe - štýly).

Mojim JEDINÝM kritériom bola praktickosť.

Preto SVETLÁ FARBA.
Preto LESK.
Preto KAMEŇ.
Preto drez POD pracovnou doskou.
Preto bezúchytkové skrinky.
Preto výsuvný koš na odpadky.
Preto mám ako obklad velkoformátovú dlažbu.

A že na linke mám 4-5 vecí (po uprataní), to nie je kvoli návšteve (žiadne k nám nechodia), ale práve preto, že som tvor lenivý a chcem mať upratovanie čo najjednoduchšie. Nechcem krúžiť hadrou okolo madiel, okolo stojanu na nože, na varešky, nechcem otierať koreničky, nechcem tam prosto nič okrem toho čo inam nejde dať.

Už chápeš? U nás žiaden showroom nehrozí, koniec koncov - teraz mám okolo stola miesto 6 povodných stoličiek len dve (lebo pod stolom má stajňu jeden z dcériných "koní".
Teraz jazdí po miestnosti na otočenom koše na prádlo, na ktorý si primontovala uzdu a sedlo - to je ďalší koň. Tretí parkuje pod pc stolom. Štvrtý medzi futrami... ~8~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.